Firmast

Tõnisson Kinnisvara alustas tegevust 1992. aastal Tartus. Kevadel 1997 avati büroo Tallinnas ja jaanuaris 2002 Raplas. See on tänapäevases kiirenduste ja aeglustustega arenevas Eestis pikk aeg. Selle aja jooksul oleme kinnisvara-alastes küsimustes abiks olnud väga paljudele inimestele ja ettevõtetele.

Tegutsetud aastate jooksul on arenenud Eesti kinnisvaraturg ja ka firma. Tõnisson Kinnisvara ei ole olnud arengus pelgalt kõrvaltvaataja, vaid on ka Eesti Kinnisvara Firmade Liidu (EKFL) asutajaliige, mille kaudu saab ise turgu ja seal valitsevaid seadusi aktiivselt mõjutada.

Meie maaklerid on omandanud praktilises müügitöös suure kogemustepagasi ja juhinduvad oma töös Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Heade Tavade Koodeksist.

 Tõnisson ja Partnerid OÜ Teeb  Kinnisvara hindamisakte paljudele omavalitsustele, ettevõtetele, ühingutele, fondidele ning krediidiasutustele nagu SEB Pank, Nordea Pank,  Eesti Krediidipank, DNB Pank, Marfin Pank, BIG Pank, Credit24 ja paljud teised asutused, firmad ning ühingud.

 

Lisaks tavapärastele kinnisvarateenustele tegeleme ka kinnisvara arendamisega.

Olles ise igapäevaselt vahendaja rollis teame klientide soove ja vajadusi ja oskame ning julgeme seetõttu ka oma koostööpartneritele soovitada tulemuslikke arendusprojekte.

Firma kaubamärk - asjalik ja otsusekindel, kuid samas ka muhe piibumees - on alati olnud Tõnissoni töötajatele heaks saatjaks.